Zuzanna Całka jest warszawską pianistką i kompozytorką. Studiowała fortepian na uniwersytetach w Berlinie i Warszawie. Występuje w projektach klasycznych, jazzowych i elektroakustycznych. Od kilku lat komponuje muzykę autorską oraz na zamówienie dla teatrów i mediów. Nagrywa także muzykę do gier komputerowych i eksperymentalnych projektów audiowizualnych.

Niedawno otrzymała stypendium Młoda Polska przyznawane młodym artystom, którzy mają w swoim dorobku wybitne osiągnięcia w dziedzinie sztuki.

W 2019 roku zdobyła pierwszą nagrodę na konkursie kompozycji natychmiastowej Transatlantyk Instant Composition Contest, komponując muzykę do dwóch filmów krótkometrażowych.

Pianistka gra także regularne koncerty z repertuarem klasycznym. W grudniu 2018 roku wydała płytę Warsaw Concerto z utworami Chopin, Paderewskiego i tytułowym Koncertem Warszawskim Richarda Addinsella. Album koncepcyjnie nawiązuje do romantycznej historii Warszawy. 

W trakcie lockdownu prowadzi „Dźwięki muzyki”, cykl autorskich audycji o muzyce filmowej w radiu RDC.

Aktualnie pracuje nad albumem ze swoimi autorskimi kompozycjami. Swoją twórczość traktuje jako rozwinięcie estetyki wyrosłej ze studiów nad kompozycjami klasyków w połączeniu z zainteresowaniem z „czasów berlińskich”  muzyką elektroniczną i filmem.