VIDEO

Music.Design.Form.Festival w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie. Nagranie z koncertu 25 września 2020.

Einaudi I Divenire z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie, Christian Schumann – dyrygent.

Piano Day w Domu Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli 2020. Wydarzenie anulowane ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem. 

MUSIC FOR MEDIA

City of the Future

kompozycja audiowizualna stworzona wspólnie z Zuzanną Kołodziej (vizuza) na potrzeby Microsoft Innovation Summit.Wydarzenie odbyło się 28 maja 2019 roku w Warszawie. Tytuł‚ wywodzi się z tematu wydarzenia i oznacza miasto, które ulega transformacji pod wpływem zmian cyfrowych. W tym projekcie nagrałamm cover Stranger Things Intro.

animacje: Zuzanna Kołodziej 

May B

Jak oddać uczucie nadziei będąc wrażliwym na niestabilność  rzeczy, istot żywych, świata? Co zrobić, gdy marzenia twojego wewnętrznego dziecka o odkrywaniu i kształtowaniu świata słabną w czasach  braku naturalnej równowagi? Możliwe, że powinniśmy przyjrzeć się cyklowi narodzin, rozwoju i rozkładu. To powszechny proces, który dotyka wszystkich istot żywych, niezależnie od ich skali. Może życie jest rodzajem wzoru, przepływającego przez świat, którego jeszcze nie znamy. Być może uczucie nadziei tkwi w myśli, że po śmierci cykl znowu się zatoczy koło – zarówno w małych organizmach, jak iw całych ekosystemach. Rozdziały rozgrywają się w coraz większej skali, a cały proces napędzają niewidzialne schematy.

skrzypce: Jacek Wachnik, wiolonczela: Adam Mazurek

animacja: Zuzanna Kołodziej, mastering: Łukasz Zięba

Zwycięska ex aequo kompozycja w konkursie na ścieżkę dźwiękową intro do serialu animowanego „Dywizjon 303”. Konkurs odbył się w 2016 roku.

Re:interpretacje

Re:interpretacje to cykl pięciu kompozycji do wybranych obrazów polskich artystów, które ożywione zostają animacją.

animacja: Zuzanna Kołodziej, muzyka: Zuzanna Całka. 

Projekt zrealizowany dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach stypendium „Kultura w sieci”.